Piaskowanie I Lakierowanie Naczep, Przyczep, Podwozi

Nasz warsztat samochodów ciężarowych i naczep oprócz mechaniki pojazdowej prowadzi również usługi z zakresu:

  • malowania natryskowego oraz piaskowania samochodów ciężarowych(elementy ramy podwozia),
  • lakierowania elementów nadwozia i podwozia samochodów ciężarowych,
  • lakierowanie samochodu ciężarowego,
  • malowanie naczepy,
  • malowanie przyczepy,
  • piaskowanie podwozia,
  • piaskowanie konstrukcji stalowych w połączeniu z naprawami blacharskimi.
 

Warto zapoznać się z naszą ofertą, która jest bardzo urozmaicona. Specyfiką naszej firmy jest cieszące się coraz większym zainteresowaniem Klientów malowanie samochodów metodą natryskową. Malowanie takie, mimo tego, iż postrzegane jest za zbyt tradycyjne, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jest to sprawdzona metoda polegająca na napylaniu farb i lakierów na blachę samochodową w kabinie bezpyłowej.

 

 

Malowanie natryskowe często wykonujemy tuż po piaskowaniu samochodu, dzięki czemu zapobiegamy procesowi korozji blach. W naszej ofercie znajdą Państwo malowanie farbami odznaczającymi się wysoką jakością, bez konieczności rozcieńczania ich. Poza malowaniem zajmujemy się wspomnianym już piaskowaniem, które jest najskuteczniejszym sposobem na dokładne oczyszczenie karoserii samochodowej przed rozpoczęciem renowacji auta. Do piaskowania stosujemy najwyższej jakości ścierniwa oraz dbamy o odpowiednie ciśnienie w czyszczeniu, dzięki czemu nasz Klient może liczyć na profesjonalne przygotowanie do renowacji samochodu.

 

 

Zjawisko korozji dotyczy coraz częściej nowych samochodów. W takich sytuacjach zazwyczaj nie ma potrzeby piaskowania całego samochodu, dlatego w naszej ofercie znajduje się również piaskowanie części zaatakowanych korozją. Poza piaskowaniem samochodów, nasza firma oferuje również piaskowanie metalu.

 

 

W ofercie producenta naczep Gawlik Przyczepy znajdą Państwo między innymi piaskowanie ogrodzeń metalowych, artykułów hydraulicznych, obudów komputerowych, sprzętu budowlanego itp.

 

 

Polecamy również naszą ofertę napraw powypadkowych samochodów ciężarowych.

Call Now ButtonZadzwoń