Zabudowa Samochodów Dostawczych

Od początku naszej działalności naszą specjalnością są zabudowy do samochodów dostawczych w Poznaniu i Wielkopolsce. Na polskim rynku działamy od kilkunastu lat, dzięki czemu zdobyliśmy spore doświadczenie w obszarze projektowania i zabudowy samochodów dostawczych.

Produkujemy zabudowy samochodów ciężarowych w oparciu o najlepsze technologie i materiały. Dzięki wieloletniej praktyce produkujemy  zabudowy do samochodów dostawczych dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe zabudowy do samochodów dostawczych jak i specjalistyczne  zabudowy samochodów dostawczych m.in.:


  • zabudowy samochodów dostawczych do transportu żywca,
  • zabudowy samochodów dostawczych do transportu mebli, 
  • zabudowy samochodów dostawczych typu wywrotka,
  • zabudowy do samochodów dostawczych do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR, 
  • zabudowy do samochodów dostawczych do transportu żywności.

W zależności od przeznaczenia zabudowy do samochodów dostawczych, konstrukcje  ramy pośredniej wykonujemy z profili stalowych jak i w całości aluminiowe. 


Podstawowym wyznacznikiem ceny jest specyfikacja zabudowy do samochodów dostawczych  oraz wspólne ustalenia z klientem – dotyczącymi dodatkowego wyposażenie i niestandardowego wykończenia produktu. Całkowity nadzór nad procesem powstawania zabudowy do samochodów dostawczych, gwarantuje wykonanie zgodne z założeniami projektowymi oraz oczekiwania klienta. Wszystkie procesy produkcyjne odbywają się na terenie naszej firmy (piaskarnia, lakiernia, produkcja paneli oraz hale montażowe). Wykonujemy standardowo nadwozia typu zabudowa kontenerowa samochodów dostawczych, ściany z płyt warstwowych, plywood, plaster miodu, zabudowy izotermiczne samochodów dostawczych, ściany z płyt warstwowych o poszyciu z laminatu. Chłodnie samochodowe i zabudowy izotermiczne spełniają przepisy ATP potwierdzone wymaganymi certyfikatami a użyte do produkcji materiały i części do zabudowy samochodów dostawczych posiadają certyfikaty do kontaktu z żywnością potwierdzone przez PZH.


Jako producent naczep firma Gawlik, wykonujemy zabudowy do samochodów dostawczych o różnym stopniu specjalizacji,  wykorzystujemy do produkcji akcesoria do zabudów samochodów dostawczych dające duże możliwości adaptacji zabudowy samochodów dostawczych, w tym zabudowy sypialne samochodów dostawczych, zabudowy warsztatowe samochodów dostawczych itp. 


To, co nas cechuje to szybka realizacja, wysoka jakość oferowanych przez nas zabudów oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta i analiza indywidualnych potrzeb. Zapraszamy wszystkich potencjalnych Klientów do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z naszych usług.


Polecamy również naszą ofertę kompletnych remontów naczep.

Call Now ButtonZadzwoń